Gizlilik Politikası

weboski.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem göstermekteyiz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uygulamaktayız.

  • Yorum Alanları
  • İletişim Sayfası
  • Soru & Cevap
  • Sosyal Medya Hesapları
Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Soru & Cevap

Ziyaretçilerimizin soru ve cevap kısmında bir öneri topluluğu içinde kafalarına takılan web üzerine tartışma yapabilecekleri tamamen güvenli bir şekilde sunulan bölümdür.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
weboski.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve farklı sosyal hesaplarımızda yapılan paylaşımlarda hiçbir şekilde spam, virüs vb. üzerine paylaşımlar bulunmamaktadır.

Saygılarımızla..